Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе биде навистина ценети.Нашите произв

За да се поправи ова, едноставно флип преку конектор или lightstrip и вклучете го на друг начин.✔ ВНИМАНИЕ ОД

❤【Моќ Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел во светот влезниот напон спектар : 100240 V 50 / 60 HZ ❤

5 мм Центар Позитивни Барел Plug / Вклучуваат Пар од 2,5 mm * 5.97 V во Полна Load12 V 2.94 m) Моќ Кабел / 2 Неводоотпоре�

5 V ДП9800 LPA534 LPA735 LPA835 BP125N BP125 WA12 M12 FU; LG Electronics BP335 BP335 W BP335 WN 3 D BPM33 BP331N BP135 WN BP250 BP450 MEZ62154968 BP550 BP350 Стриминг Bluray Дис

Ви благодариме.Компатибилен со : Wahoo Модел СОНЦЕТО1200500 SUN1200500 Фитнес Шенжен СОЈА Technology Co.) Светот Широк Вл�

Компатибилен со : Xterra SB2.5 Стационарен Велосипед Напојување Кабелот Електричната Мрежа.Текст : 100 V 240 V во

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

Marg е специјализирана во областа на производство на квалитетна и економична замена на напојување за лап�

Согласност да се EN50155 и EN455452 железничката стандард 4000 VDC I / O изолација.Вграденво постојан струја огранич

Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : GS06 U3 P1 J Ro HS : Да HTS : 8504409510 COO : TW ECCN : EAR99 : 110 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : Регули

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : GST160 A36R7 B Ro HS : Непознат Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : РегулиранПрефрлување С

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

【Моќ Спецификации】 Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz; Излез : наизменична СТРУЈА 9 V, 2 A 18 W Max; DC plug големина е 5.5 мм x 2,5 mm

ГЕНЕРИЧКИ ДОМА ЅИД AC / DC Адаптер / Напојување може да се користи на власт до уредот преку кој било стандар

Моќност : Макс 65 W, Текст : AC 100 V240 V 1.5 5060 Hz, PD Излез : 5 V / 3А, 9 V / 3А, 12 V / 3А, 15 V / 3А, 20 V / 3.25 A Конектор Големина : USB Т

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

☪【ПАРАМЕТРИ】 : Бренднови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V / Направени со Највисок Квалитет ☪【БЕЗБЕД

Answer : ___________________________ NOTE : Ова НЕ Одговара за Roku Стриминг Стап+ и Ultra.Ве молиме проверете ги порта на вашиот

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : SGA25 E12P1 J Ro HS : Непознат HTS : NA : 60 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : РегулиранПрефрл

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со LG SAD6012 SE ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид моќ ш�

Одличен квалитет адаптер за MSI Гејмерски Лаптоп.Полнач за MSI Гејмерски Лаптоп.Ги поддржува меѓународнит

30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

Моќност : Текст 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 5 V 2 A 10 Watt;.AC адаптери се CE, FCC, Ro HS уверение за безбедност.Заштита : Крато

Овој адаптер специјално дизајнирани за фитнес опрема.Ги поддржува меѓународните напони.Тешки моќ кабе�

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест�

Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред

( (.НИ Plug AC напон 220 V 60 V 20 AH Излез IEC320 Женски Приклучок за Електрична бајк Батеријата Charger Description во Spanish El 'en

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов!Одличен услугата на купувачи!.Тестирани Единици.Во Голе�

Напојување..Специјалност,Услуга,Задоволување!.Сите производи се целосно тестирани ОЕМ противвредност,

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

[Компатибилност Модели] JBL Полнење 4, JBL Флип 5, JBL Пулсот 4, JBL JR ПОП, JBL Издржливост Врв Безжичен Звучник JBLCHAR

0 НА 60 W Напојување; CWT Канал И Технологија PAA060 P Модел : PA1065336 T2 B150 PA1065336 T2 B150 100120 / 220240 V 60 / 50 Hz 30 VDC 2 A 30 1 цела г�