Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Digipartspower 4 Дупки Plug AC Адаптер за MSI GT62VR 6RE (Dominator Про)- 073US Гејмерски Лаптоп

Digipartspower 4 Дупки Plug AC Адаптер за MSI GT62VR 6RE (Dominator Про)- 073US Гејмерски Лаптоп

DEN 2914.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе биде навистина ценети.Нашите производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или надмине ОЕМ спецификации, Digipartspower Направени со Највисок Квалитет / Бренд-нови Влезниот Напон Спектар : AC 100 V - 240 V. Ве молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред цел.Service Information : За вашите сопствени интереси и безбедност, ако постои сите абнормални состојби кога се користи производот, ве молиме престане да го користи веднаш и контакт со нашата служба за корисници центар Како да контактирате со нас? Можете да не контактирате директно од Вашата Сметка.

Спецификација

Избор на клиент