Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Напојување Замена за Biyang Ди-2 Директно Вбризгување на Гитара Ефекти Адаптер 9V

Напојување Замена за Biyang Ди-2 Директно Вбризгување на Гитара Ефекти Адаптер 9V

DEN 619.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бучава без Операција.Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема. 9v 500m A Регулирани Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам.Бучава Слободни Напојување.Центар-Негативни Поларитетот. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел. 2.1 mm x 5.5 мм Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема.

Спецификација

Избор на клиент