Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Универзална клима уред КО 4477C A/C Компресор

Универзална клима уред КО 4477C A/C Компресор

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани SD7 H15 Компресор Собранието.Премиум ISO/TS 16949 квалитет; тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Вклучува : тело, спојки, макара компресор може да дојде наполнета со испорака на нафта за да се задржи дел подмачкано за време на транзитот - се исцеди и да го замени според вашиот систем е барања.UAC (CO4477 C) A/C Компресор и Спојки Компресори се срцето на клима систем, одговорен за транспорт на ладилни во текот на автомобилот е/C систем.Тоа е причината зошто на UAC, ние се најголема грижа кога инженеринг нови компресори.UAC компресори се дизајнирани и произведени да ги исполнуваат или надминуваат стандардите на Оригинална Опрема дел ние се замена.Сите наши компресори се сосема нови, ништо не е remanufactured.Со илјадници апликации, UAC ќе има покриени кога станува збор за вашиот автомобил, камион, или SUV.

Спецификација

Избор на клиент