Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тест Точка Тестирање Адаптер Добра Запечатување Машки Конец Хидраулични Црева Конектор Анти-Намалувањето Тест Спојка за Инженеринг Машини

Тест Точка Тестирање Адаптер Добра Запечатување Машки Конец Хидраулични Црева Конектор Анти-Намалувањето Тест Спојка за

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Отпорни на висок притисок и висока температура, не е лесно да ги кородираат.Отпорни на висок притисок и висока температура, не е лесно да ги кородираат.Адаптер се користи главно за притисок мониторинг, издувни гасови и земање во високо/ниско/негативен притисок систем.Овој адаптер е изработени од поцинкуван јаглероден челик, здрав и не пукна.На завртката темата е јасно без брус, брзо за да ја ротирате.Дизајниран со G1/4 нишка спецификација за универзална употреба.Функција : 1. Овој адаптер е изработени од поцинкуван јаглероден челик, здрав и не пукна.2. Отпорни на висок притисок и висока температура, не е лесно да ги кородираат.3. На завртката темата е јасно без брус, брзо за да ја ротирате.4. Дизајниран со G1/4 нишка спецификација за универзална употреба.5. Адаптер се користи главно за притисок мониторинг, издувни гасови и земање во високо/ниско/негативен притисок систем.Спецификации : 1 Item Тип : мерење на Притисок adapter Size : 1/4 M16x2 Thread : G thread Package Листа : 1 x Адаптер.

Спецификација

Избор на клиент