Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Агол Стои-Goick Акрилик Радијална Агол Стои, Лебдејќи Полица Дома Декорација, Ѕид-2 Дел, може да се Користи во Бања, Дневна Соба, Спална соба (Црна)

Агол Стои-Goick Акрилик Радијална Агол Стои, Лебдејќи Полица Дома Декорација, Ѕид-2 Дел, може да се Користи во Бања, Дневна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Аголот Полица, Генерално, погоден за ресторан, дневна соба, спална соба, кујна, училишта, заводи.Ѕид Агол Полица Широка примена, многу цели за декорација, полици, прикажување на решетката, итн.Овој Агол Полица Стојат Добра изработка и трајни производи за употреба.Црна Агол Полица Може да биде добар украси за вашиот дом и да ви помогне да се направи добар употреба на агол.Ѕидот Багажник, направени од премиум материјалот, анти-стареењето, 8-годишно не-бледнее и трајни.Спецификација : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Акрилик Радиус : 140mm / 5.51 во Пакет Тежина : Околу.350g Боја : Бело / Black / Транспарентен(изборен) Пакет Листата : 2*Акрилна Одборот Еден пакет на додатоци за Инсталација Чекори : 1. Вежба дупки во ѕидот со електричен вежба 2. Стави пластични проширување дел во drilled дупка ( ниво со ѕид) 3. Направи завртка на проширување дел, и на завртката дуе околу 5mm од ѕидот.Напомена : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Спецификација

Condition:
100% Brand new
Material:
Acrylic
Radius:
140mm / 5.51in 
Package Weight:
Approx.350g
Color:
White / Black / Transparent(optional)
Package List:

Избор на клиент