Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2 Ниво Зачин Рек Агол Складирање Полица за Контра Врвот Кујна Бања Countertop Козметички Организатор Леќата Метални Полици за Складирање

2 Ниво Зачин Рек Агол Складирање Полица за Контра Врвот Кујна Бања Countertop Козметички Организатор Леќата Метални Полици

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Слободна стои, цврсти гради кои ќе не врвот над или да падне.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Агол дизајн е идеален за помали простори; Тоа е лесен, но парична казна изработка; Светлина луксузни метал смисла, што го зголемува еластичноста на простор, погоден за секој агол од домот.8 инчен【Простор Помеѓу Групи - 6 инчен】Висока доволно простор за лесно видливост и пристап до објектите, совршена големина за складирање на вашата дневна потребно е бања или кујна продукти.

Спецификација

Избор на клиент