Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Под Оклоп Момче Шорцеви

Под Оклоп Момче Шорцеви

DEN 543.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Појавување на Tee и Краток за една голема цена.Целосни намали за целосна удобност.Ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Влага Транспортен Систем фитили пот & суши брзо.Момчињата Сет, за Појавување на Tee и Краток за една голема цена.Целосни намали за целосна удобност.Издржливи ткаенини се тешки, но дише за супериорни перформанси.Влага Транспортен Систем фитили пот & суши брзо.

Спецификација

Избор на клиент