Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ALISALQ Милениче начин на Живот Производи Мулти-Платформски Мачка Дрво со Тунел Гребење Мислења, Активност Центар Мачка Кула за Качување

ALISALQ Милениче начин на Живот Производи Мулти-Платформски Мачка Дрво со Тунел Гребење Мислења, Активност Центар Мачка

DEN 22117.44
 

Достапно за нарачка
Залиха

Вкупната димензија (прибл.) : 23.6 x 13.8 x 43.инч (60 x 35 x 110cm).Се препорачува за мулти-мачки под 10 килограми за да игра во него, со цел да го добиете најдоброто смешни искуство.Тоа е добар избор за мулти мачки дома.Компактен дизајн : мали и исклучителен дизајн може да биде поставен насекаде во вашиот дом, со обезбедување на повеќе игра простор за вашиот симпатична ca.Премиум Материјал : направени од бор, мислења рана со јута јаже.Активност центар : Компактен мачка мебел со модерен стилски дизајн, одличен начин да се задржи вашите мачки од clawing вашиот мебел.Една атмосфера на коцка пештера, платформи, како и гребење области.Бескрајни.Забава : Тоа обезбедува добра место за мачки да се одморат, да се истражуваат и да игра.Одличен подарок за мачка пријатели.Опис:Карактеристики : Вашата мачка ќе има забава време истражуваат својата нова играчка.Овој производ е совршен за мачки да се игра, да се Истражуваат, нула или Нап.Делукс платформа задоволува вашата уживаат отворено ги видите и сонце.Тие може да нула, спијат на оваа мачка дрво, ноктот нагоре и надолу за да уживаат во нивниот прозорец места среќно ако инсталирате веднаш до прозорецот.Тоа е исто така доволно добро да вежбате и мускулите на вашата мачка.Предмет : Мачка Tree Material : Јута, борови wood Style : едноставен и modern Size : 23.6 x 13.8 x 43.3 инчен (60 x 35 x 110cm)Капацитет : 1 Pcs If треба повеќе Мачка Дрво или Condo, ве молиме внесете нашата продавница, ви благодарам.

Спецификација

Избор на клиент