Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
3-во-1 Акупунктура Пенкало, Електронски Акупунктура Пенкало Болка Терапија Меридијанска Енергија Пулс, Масажа Пенкало Моќен Меридијанска Енергија Пенкало Олеснув?

3-во-1 Акупунктура Пенкало, Електронски Акупунктура Пенкало Болка Терапија Меридијанска Енергија Пулс, Масажа Пенкало Моќен

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Девет енергетски Нивоа : На уред содржи девет различни енергетски нивоа, кои може да се користи како за потребните мускулите третман.Тоа е пренослив рачни уред, кој е исклучително лесен за употреба.Spheroidal тип масажа раководител функции на вашето тело мускулите кои се фиксирани и договор.Куполата тип масажа раководител rejuvenates на мускулите на лицето и му дава опуштено и фер лице.Безбедно и ефикасно, без несакани ефекти.Јазол тип масажа на главата е наменет за ублажување на болката брзо и reliev.Ефективна Хронична Болка : Со честа употреба на оваа електронска назад massager ќе бидете во можност да се намали болката, зголемување на расположението, да се релаксираат, да се подобри вашата состојба на кожата, и да се спречи предвременото стареење.Масажа Пенкало е најдобар начин да се лекува вашиот мускулни болки.Ние сме посветени на добар клиент искуство, постојат строги проверки на квалитетот, вие не мора да се грижите за купување.Авто-откривање на меридијанска енергија поени, прилагодлива чувствителност, интензитетот и фреквенцијата на контролите за персоналните третман.Спојот на модерната висок квалитет масажа пенкало, добро за промовирање на здравството.Мулти Функција Апликација : електрични акупунктура пенкало предизвика точка massager е докажан метод за третман на болка, особено за хронични заболувања како што се артритис и фибромијалгија.Едноставна операција, лесно да се носат.Масажа loosens замрзнати мускули, што резултира во брз болка и мускулна релаксација.ЗАБЕЛЕШКА : Потребна една AA батерија (не се вклучени).Кориснички Услуги : ве Молиме контактирајте со нас ако има било какви проблеми или прашања.Три Масажа Глави : електрични massager pen доаѓа со три масажа глави Купола Тип, тип на Јазол и Spheroidal тип.Ефективноста на третманот е назад од страна на двете Кинеската традиционална медицина и западната наука.

Спецификација

Избор на клиент