Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Моќен Акупунктура Пенкало, USB Полнење Електронски Акупунктура Пенкало, Болка, Терапија, Меридијанска Енергија Пулс, Масажа Пен

Моќен Акупунктура Пенкало, USB Полнење Електронски Акупунктура Пенкало, Болка, Терапија, Меридијанска Енергија Пулс, Масажа

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Електронски Акупунктура Пенкало ублажува напнатоста во мускулите, го намалува воспалението и обезбедува болка, Лесно да се користи (само 3 прекинувачи) Со акупунктура водич. 2 различни есеи за стимулирање на акупунктурата поени на различни начини, 9 нивоа на интензитет практично да го земе и патување.Електро-акупунктура уред : Електро-акупунктура генерира ниска фреквенција вибрации кои настануваат на акупунктурата поени како и во акупунктура акупунктура.Акупунктура уред : за лесно наоѓање на акупунктурата поени (акустични и визуелни сигнал), ергономски дизајн и третман без несакани ефекти.Дигитални acupunture : 9 стимулација нивоа поединечно избор и контролира преку LED дисплеј.Стимулација, рачно или со тајмер.

Спецификација

Избор на клиент