Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SOONHUA 20Pcs Стакло Покрие Акрилик Клип Носителот Поддршка Менгеме Додаток за Аквариум Риба Резервоар(8мм)

SOONHUA 20Pcs Стакло Покрие Акрилик Клип Носителот Поддршка Менгеме Додаток за Аквариум Риба Резервоар(8мм)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направен од висок квалитет на акрилик материјал, цврсти и трајни производи за долго време се користи.Прекрасен додаток за аквариум, риба резервоарот.Високо ниво на транспарентност, повеќе убави.Може да се закачи директно на работ на резервоарот, заградата може да биде ставен на светилка рамка, филтер, резервоарот капак и друга опрема.Компактни димензии, лесен за инсталација и употреба.Спецификации : Предмет тип : Аквариум Стакло Покрие Носителот Материјал : Акрилна Боја : транспарентна Погоден предмет : аквариум, риба резервоарот, трева аквариуми, итн.Факултативна Големина : 5mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm Тип 5mm ширина : Прибл. 38mm/ 1. 5in, може да биде сериозна стакло дебелина под 5mm; Тип 6mm ширина : Прибл. 55мм/ 2. 2in, може да биде сериозна стакло дебелина под 6mm; Тип 8мм ширина : Прибл. 55мм/ 2. 2in може да биде стегната стакло дебелина под 8mm; Тип 10мм ширина : Прибл. 55мм/ 2. 2in, може да биде сериозна стакло дебелина под 10мм; Тип 12mm ширина : Прибл. 55мм/ 2. 2in, може да биде сериозна стакло дебелина под 12mm; УПОТРЕБА : се користи за сите видови на отворени риба резервоарот, трева резервоарот, и треба топлина зачувување желка змија резервоарот милениче стакло резервоарот, исто така, може да се користи за поддршка на филтер резервоарот.Препораки : помалку од 40cm риба резервоарот со четири, големите риби резервоарот да се користи повеќе од шест.Пакување Листа : 20 x Аквариум Стакло Капакот на Држачот.

Спецификација

Избор на клиент