Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Аквариум Светлина Коко LED, Прилагодлив Заградата и Мулти-Цел Аквариум Менгеме, Шест Реда на 5730 LED Зрнца, Бели Природна Светлина

Аквариум Светлина Коко LED, Прилагодлив Заградата и Мулти-Цел Аквариум Менгеме, Шест Реда на 5730 LED Зрнца, Бели Природна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

★ Шест реда на 5730 светилка монистра, бројот на светилка монистра е 45~225, бела светлина е блиску до реалноста на природата, и светлината е мека, миленичиња не ќе се чувствувате вртоглавица. ★ Алуминиум легура безбедност материјал и нерѓосувачки челик заграда.На протезата може да се прилагоди на должината на 21 cm.Погоден за различни риба тенкови. ★ Стилски ултра-тенок графички дизајн.Посебна трансформатори и посебни прекинувачи се побезбедно и полесно да се работи. ★ Бесплатно за сите додатоци.Обезбеди висок квалитет на аквариум клипови и изберете од различни аквариум светла за да одговараат на различни аквариуми. ★ 100% задоволството на клиентите услуга.Ако наидат на проблеми, можете да не контактирате на време.Спецификација на производот : Водоотпорен : Водоотпорен LED Аквариум Светлина Број на светилка монистра : 45~225 Боја : бела светлина, LED светло тип : 5730 Светлина бар должина : беа 25,5 cm / 40.5 cm / 50.5 cm / 76cm / 110cm Моќ : 9 W~22 W Погоден за аквариум : 26-130 см должина на кабелот за Напојување : 202cm Текст : AC 110-240 V / 50-60 Hz Материјал : ABS пластика + алуминиумски легури + нерѓосувачки челик заграда (Забелешка : адаптер со switch не е потопна!) Answer : ___________________________ Note : Сите слики се вистински фотографии направени од страна на клиентот, ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите. 100% задоволството на клиентите, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас.

Спецификација

Избор на клиент