Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Водните Животни 9.6-Вати Светлина Аквариум Светлина, 24-Инчен, Бела/Сино

Водните Животни 9.6-Вати Светлина Аквариум Светлина, 24-Инчен, Бела/Сино

DEN 1339.68
 

Достапно за нарачка
Залиха

Емитува Reflectors со "dimple" дизајн дифузна LED светло рамномерно низ аквариум.Проширување со дизајн дозволува до четири тела се поврзани заедно со вклучен хардвер.Прилагодливи ширина Рамка Месеци се одржи тела безбедно над аквариум.Издржливи за вклучување/исклучување рокер switch за удобен осветлување контрола. 460nm сина и 10 K бои се идеални за мека корали.Емитува Reflectors со "dimple" дизајн дифузна LED светло рамномерно низ аквариум.Проширување со дизајн дозволува до четири тела се поврзани заедно со вклучен хардвер.Прилагодливи ширина Рамка Месеци се одржи тела безбедно над аквариум.Издржливи за вклучување/исклучување рокер switch за удобен осветлување контрола. 460nm сина и 10 K бои се идеални за мека корали.LED 0.5 W Проширување Fixtures Link до четири тела заедно за посветла осветлување опции!Емитува Reflectors со "dimple" дизајн дифузна LED светло рамномерно во текот на аквариум да се Прошири дизајн дозволува до четири тела се поврзани заедно со вклучен хардвер Кога тела се поврзани заедно, повеќе кабли се сокриени од специјално дизајниран опфаќа за естетска привлечност Прилагодливи ширина Рамка Месеци се одржи тела безбедно над аквариум Трајни/исклучување рокер switch за удобен осветлување контрола c UL одобрени ниско-напонски адаптер обезбедува мерењата и електрични да обезбедат долг живот ЛЕР Факултативна суспензија хардвер обезбеди повеќе инсталација опции.

Спецификација

Избор на клиент