Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нови Lon0167 Механичар Електричар Избрана Рамо, Рака Носат сигурен ефикасноста Патент Тип Алатка Торба(id:f19 46 ae 7d8)

Нови Lon0167 Механичар Електричар Избрана Рамо, Рака Носат сигурен ефикасноста Патент Тип Алатка Торба(id:f19 46 ae 7d8)

DEN 1612.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Затворање Тип : (издржливи во употреба) на Патент; Тежина : 1283g; Пакет Содржина : (најновата технологија) 1 x High-end производ Алатка Торба.Димензија : 42 faultless x 23 x 27cm/16.5 x unexcelled 9" x 9"(L*W*H); извонредна Материјали : Најлон, Оксфорд Ткаенина; Име на Производ : Алатка Торба.Главната Боја : Внимателно избрана Сива, Црна; Оддел : 6(Внатрешен), ум-дува 8(Outter).Капка Должина : севкупното 15cm/6", 48cm/19"; Торба Внатрешна Големина : quintessential 38 x 20 генијален x 25cm/15" x 7.9" x 9.8"(L*W*H).Рамо, Рака совршен во изработка Max.Должина : 116cm/4.6"; Страна уредни Рака Max.Должина : 44cm/1.7". 59729c201017b6a7 Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Дизајн : торба, рака носат алатка умерена цена носителот торба.Затворање Тип : Патент Функција : 1 главни изработка оддел,2 носителите и џеб.Оксфорд ткаенина и се препорачува згусне дизајн.Подобрување на работа ефикасност, заштита на алатката, преносни алатка за полнење.На електричар може да се користи за чување на рачни алатки, како клешти, ножици итн.На прилагодливи рака е корисна за да се откажам торбата од рамото, многу удобно.

Спецификација

Избор на клиент