Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Градина Алатка се Тркалаат Торба -1Pc Градинарство се Справи со Преносни Мултифункционален Складирање Пакет Алатка Поставите Случај Возен Торба

Градина Алатка се Тркалаат Торба -1Pc Градинарство се Справи со Преносни Мултифункционален Складирање Пакет Алатка Поставите

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тоа е пренослив и ефикасност, и може да биде свиткан.Тоа може да се направи вашиот алатки уреден содржани, се направи вашата работа удобен.Изработени од , цврсти и издржливи, тоа може да се заштити вашиот алатки.Зелената боја го прави тоа нечистотија-доказ, и тоа е доволно голема за да содржи многу алатки.Пакет се Вклучени : 1 x Алатка Торба(На алатки не се вклучени).Има десет места за алатки, и секој од нив е околу 5cm простран, удобен и практичен за употреба.Опис : Овој производ направен од , цврсти и издржливи.Тоа може да биде свиткан, и лесно да се носат.Една торба за сите алатки, тоа може да содржи многу алатки, и да ја направат достапни алатки кога ќе се погледне за неа.Карактеристики : Изработени од , цврсти и издржливи, тоа може да се заштити вашиот алатки.Тоа е пренослив и ефикасност, и може да биде свиткан.Тоа може да се направи вашиот алатки уреден содржани, се направи вашата работа удобен.Зелената боја го прави тоа нечистотија-доказ, и тоа е доволно голема за да содржи многу алатки.Има десет места за алатки, и секој од нив е околу 5cm простран, удобен и практичен за употреба.Пакетот вклучува : 1 x Алатка Торба(На алатки, не се вклучени) ве Молиме Имајте во предвид : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Боја : Зелена Отвори големина : Прибл. 590 * 380mm/ 23.23 * 14.96 инчен Пати големина : Прибл. 590 *240mm/ 23.23 * 9.45 инчен Секој Вметната Џеб Ширина : Околу 5cm / 2inch Тежина : 230g.

Спецификација

Избор на клиент