Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Девојка Пеперутка и Цвеќиња Лето Организатор Џеб Прилог на Алатка Појас | Издржливи и Компактна Алатка Носителот

Девојка Пеперутка и Цвеќиња Лето Организатор Џеб Прилог на Алатка Појас | Издржливи и Компактна Алатка Носителот

DEN 1334.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Димензии:големината на овој половината торба е околу 14.Голем Капацитет : Овој појас торба прави рацете да ви бидат слободни да носат продукти, како што се мобилен телефон, слушалки, копче, пасош, пари, за билети, картичка и други мали предмети.Повеќе Џебови : Ова пешачење половината пак има четири џебови,една е главна волумен џеб со патент, другите три се на предни џебови.Димензии:големината на овој половината торба е околу 14.Кој направете го тоа едноставно, мода, светлина водоотпорен и трајни, не исчезнат.Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е платно и 210 D водоотпорен обвивка; Копчето е метал.Повеќе за Употреба : Овој половината пакет е совршен за унисекс,жени, мажи, момче и девојка.Повеќе piggyback методи лесно може да се конвертира, како што се градите, грбот, половината.Повеќе Џебови : Ова пешачење половината пак има четири џебови,една е главна волумен џеб со патент, другите три се на предни џебови.Повеќе џебови чувајте ги вашите објекти одделени и организирани.Голем Капацитет : Овој појас торба прави рацете да ви бидат слободни да носат продукти, како што се мобилен телефон, слушалки, копче, пасош, пари, за билети, картичка и други мали предмети.Оваа алатка торба е исто така погоден за дрво, изградбата, одржувањето, градина, кампување и туризам.Алатка торба организаторот може добро да ги чува сите ваши алатки, како што се чекани, screwdrivers, клучеви, клешти, итн, како и други мали резерви.Издржлив Материјал : појас на овој fanny пак се направени од најлон; Патент е имитација метал; Ткаенина е платно и 210 D водоотпорен обвивка; Копчето е метал.Половината кеси се најдобри за кампување, џогирање, трчање, одење, качување, пешачење, велосипедизам, тренингот, спорт, вежбање, патуваат, фитнес, одење, џогирање, фитнес, маратон, скијање, риболов, шопинг, пешачење патувања, одлична за одржување куче прошетка додатоци.

Спецификација

Избор на клиент