Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Градина Половината Торбичка, Алатка за Складирање Појас Задржи Tools, со Цел со Прилагодлива Лента за Електричар за Градини за Поправка на Автомобилот

Градина Половината Торбичка, Алатка за Складирање Појас Задржи Tools, со Цел со Прилагодлива Лента за Електричар за Градини

DEN 446.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мулти‑џеб, пространа внатрешна простор, за организирање на сите мали алатки и прибор, широк отворање дизајниран, исто така, им овозможува на лесен, алати и делови.Мулти‑цел, погоден за градини, работа на метал, риба во реките, изградба на куќи и поправка на автомобил, и имаат многу намени.Многу погодна за електричар и одржувач, помагаат да се задржи tools, со цел, да се подобри ефикасноста на работата.Направен од висок квалитет на 600 D Оксфорд ткаенина материјал, издржлив, силни и повеќе сигурен.Прилагодливи појас, погоден за мажите, удобен за носење, погоден за сите големини.Функција : 1. Мулти‑џеб, пространа внатрешна простор, за организирање на сите мали алатки и прибор, широк отворање дизајниран, исто така, им овозможува на лесен, алати и делови.2. Мулти‑цел, погоден за градини, работа на метал, риба во реките, изградба на куќи и поправка на автомобил, и имаат многу намени.3. Многу погодна за електричар и одржувач, помагаат да се задржи tools, со цел, да се подобри ефикасноста на работата.4. Направен од висок квалитет на 600 D Оксфорд ткаенина материјал, издржлив, силни и повеќе сигурен.5. Прилагодливи појас, погоден за мажите, удобен за носење, погоден за сите големини.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Градина Половината Bag Material : 600d Оксфорд Cloth Color : Како што е прикажано во picture Size : Прибл.39x27cm/15.4x10.6in Weight : Прибл.205g/7.2 оз Пакет Листа : 1 x Градина Половината Bag Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификација

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Garden Waist Bag
Material:
600d Oxford Cloth
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx.39x27cm/15.4x10.6in
Weight:
Approx.205g/7.2oz
Package List:
1 x Garden Waist Bag :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Избор на клиент