Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SouiWuzi Јаже Игла Поставите Ткаење Крои Комплет Алуминиум Marlin Скок во Собата за Кожа Работа Црна 9pcs

SouiWuzi Јаже Игла Поставите Ткаење Крои Комплет Алуминиум Marlin Скок во Собата за Кожа Работа Црна 9pcs

DEN 351.84
 

Достапно за нарачка
Залиха

Површината на чадор крои во собата е полиран и colorfast, отпорен на корозија, одговор може да се примени за многу пати.Овие ткаење крои поставени се направени од алуминиум, издржлив и силен, не е лесно да се пробие или ' рѓа, лесни и издржливи, и може да се користи за долго време.Marlin скок во собата е исто така практичен knotting алатка, многу погодна за симнете јазли, горниот и долниот глави може да се одвои, и може да се сместат ткаење игли.Капата крои поставите доаѓаат во различни големини и форми, и се погодни за чадор кабелот нараквици и кожа ткаење, како и други DIY занаети и додатоци.Овие алкохол крои игли се светлина и лесно да се носат,кои може да се вршат во секое време и секаде,тоа е погодно да се користи во разни прилики како што се кампување и патувања.Description Umbrella кабелот плетење алатки, DIY дрвена платформа додатоци, метал багаж додатоци.Има широк спектар на употреба, главно се користи за чадор кабелот ткаење и DIY мулти-боја/лед-боја нараквици.Тоа исто така може да се користи за ткаење училишни торби, ранци, патни торби, камера кеси, компјутерски торби, багаж серија, и облека декорација.Features Rope игла set-Боја : Црна.-Материјал : Алуминиум.-Големина : Чадор јаже игла : 5mm : Должина 7.8 cm/3.07 инч.Дијаметар 0.5 cm/0.20 инч.6mm : должина 7.8 cm/3.07 инч.дијаметар 0.6 cm/0.24 инч.3мм : Должина 7.8 cm/3.07 инч.Дијаметар 0.3 цм/0.12 инч.3мм криви игла : должина 7.5 cm/2.95 инч.дијаметар 0.3 цм/0.12 инч.5mm криви игла : должина 7.5 cm/2.95 инч.дијаметар 0.5 cm/0.20 инч.Рамна глава игла : должина 7.8 cm/3.07 инч.дијаметар 0.5 cm/0.20 инч.Пакувањето доаѓа со водоотпорен крпа торба за лесен за складирање и за носење.

Спецификација

Избор на клиент