Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Yiju 4/9/12x Knotter Алатки, ПОДПОРА Paracord ПОДПОРА Сет од не ' Рѓосувачки Челик Paracord Lacin Игли и глетарица за Кожа или Paracord Работа - 4Pcs

Yiju 4/9/12x Knotter Алатки, ПОДПОРА Paracord ПОДПОРА Сет од не ' Рѓосувачки Челик Paracord Lacin Игли и глетарица за Кожа

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

- 3 Size Изберете : 4 Pieces, 9 Парчиња, 12 Парчиња, вклучуваат : Прави игли, Виткајте игли, големи очи тапи игли и др. - Paracord глетарица : користете ја оваа алатка за да се избалансираат изгорена завршува на вашиот хривнија по завршувањето, тоа е малку поедноставно отколку да се има да се справи со нож или други алатки, дизајн е доста едноставна со рамна глава, тоа е убав прилог за да го имаат во paracord алатка.Каде да го користите тоа : таа е погодна за paracord нараквици и други paracord работи, исто така, може да се применат за да се diy вашиот занаети, од суштинско значење производи за вашиот paracord, овие провира игли доста корисно, направете ја вашата проекти брзо и полесно.24 inch Package Вклучува : Како Што Choose4 Парчиња Paracord Крои Set9 Парчиња Paracord Крои Set12 Парчиња Paracord Крои во Собата.20 инчен,6mm/0.12 инчен,5mm/0.Издржливи да го користите : материјалот е од не 'рѓосувачки челик игли, трајни и здрав, не е лесно да се добие, да направи ерозија и' рѓа, лесни големина лесно за вас да го носат, кои можат да обезбедат долг се искористи времето за вас.69 инчен - Neddles : 3мм/0.Paracord глетарица : користете ја оваа алатка за да се избалансираат изгорена завршува на вашиот хривнија по завршувањето, тоа е малку поедноставно отколку да се има да се справи со нож или други алатки, дизајн е доста едноставна со рамна глава, тоа е убав прилог за да го имаат во paracord алатка.59 инчен, 17cm/6. - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Aluminum Specification : - Боја : Сребрена, Црна Големина : 15mm/0. - Каде да го користите тоа : таа е погодна за paracord нараквици и други paracord работи, исто така, може да се применат за да се diy вашиот занаети, од суштинско значење производи за вашиот paracord, овие провира игли доста корисно, направете ја вашата проекти брзо и полесно. 3 Изберете Големина : 4 Pieces, 9 Парчиња, 12 Парчиња, вклучуваат : Прави игли, Виткајте игли, големи очи тапи игли и др.

Спецификација

Избор на клиент