Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ohaus OSES-61311-13L Нерѓосувачки Челик ES Серија Превозот Скала, 13 lb.

Ohaus OSES-61311-13L Нерѓосувачки Челик ES Серија Превозот Скала, 13 lb.

DEN 15792.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Со различна големина низок профил платформи, постојат ES скали кои можат да се сместат мерење товари на различни форми и големини.Три-начин на монтирање на заградата ви овозможува да се качи на индикатор на скала база, погоре на скалата платформа, или на било вертикалната површина за максимална флексибилност.На цврсти и издржливи ES има нерѓосувачки челик платформа и насликани челична рамка.Комунални и економија дојде заедно во ES Серија на сите намена на превозот скали.Нискиот профил дизајн на ES Серија скали прави совршен за превозот, примање и општи мерење апликации.

Спецификација

Избор на клиент