Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Море Doo 720/717 CDI Кутија ГШ GTI GTS 278000916 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004

Море Doo 720/717 CDI Кутија ГШ GTI GTS 278000916 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004

DEN 6250.32
 

Достапно за нарачка
Залиха

Нови CDI Кутија - Одговара на Море-Doo OE#278000916, 278001496, 278001796. Answer : ___________________________ NOTE : D. E. С. С. (Дигитално Кодирани Security System) повеќе нема да функционира со овој модул.Новата замена за Електронски Модул (ака CDI кутија).Едноставно приклучете во замена за оригиналната единица.Новата замена за Електронски Модул (ака CDI кутија).Едноставно приклучете во замена за оригиналната единица.Answer : ___________________________ NOTE : D. E. С. С. (Дигитално Кодирани Security System) повеќе нема да функционира со овој модул.Го заменува следниве ОЕМ дел броеви. 278000916 278001496 278001796 Applications : 1997 Море-Doo ГШ CDI 1998 Море-Doo ГШ CDI 1999 Море-Doo ГШ CDI 2000 Море-Doo ГШ CDI 2001 Море-Doo ГШ CDI 1998 Море-Doo GTI CDI 1999 Море-Doo GTI CDI 2000 Море-Doo GTI CDI 2001 Море-Doo GTI CDI 2002 Море-Doo GTI CDI 2003 Море-Doo GTI CDI 2004 Море-Doo GTI CDI 2005 Море-Doo GTI CDI 2001 Море-Doo GTS CDI 2002 Море-Doo GTI ЛЕ CDI 2003 Море-Doo GTI ЛЕ CDI 2004 Море-Doo GTI ЛЕ CDI.

Спецификација

Избор на клиент