Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Asvin Мека Текстура Бања, Туш, Када, Мат, 24x16 Инчен, Phthalate Слободни, Не се Лизга Удобност Када Душеци со Потрошувачка, ПВЦ Loofah Бања Душеци за Влажни Средини, Брзо Сушење

Asvin Мека Текстура Бања, Туш, Када, Мат, 24x16 Инчен, Phthalate Слободни, Не се Лизга Удобност Када Душеци со Потрошувачка,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

НЕ ВШМУКУВАЊЕ ЧАШИ : Сте refinished вашата бања; сега се заштити вашата инвестиција.Обичните пластични душеци ќе се искине финиш, чип боја.Нашите високо-квалитетни ПВЦ мат користи против пролизгување слој дека останува фирма додека се нежно во када површини.УДОБНО ЧУВСТВО На : Шупливи ПВЦ бања мат не е само против пролизгување, но, исто така, обезбедува удобен поддршка, далеку од тешко и ладно обичните бања мат.ПОВЕЌЕ БЕЗБЕДНО : Овие првенство-бесплатно, не-лизгава душеци се суштински мерка за безбедност во домовите со мали деца или постари лица.Погодна за секој престој или комерцијални прилагодување, како што се спортски сали, специјалност нега објекти, болници, старечки домови.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ & Брз Сува : се Направени од ПВЦ, Phthalate Слободни,нашите рециклираат душеци се мие со топла вода.Тие се сапун ѓубриња-отпорни & Брз Сува, и нема да scuff напушти или остатоци на ре-стаклен кади.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА ЗА КАПЕЊЕ : Нашата Текстура ПВЦ Bathmats мерка 24" x 16",се купи во повеќе парчиња и се дизајнирани да ви помогне да се спречи оштетување на преобликува порцелан и fiberglass кади со текстура површини.(Забелешка : Не се погодни за кади полни со вода, мат ќе плови).Ова е мат дека не содржат вшмукување чаши.Тоа не е погоден за капење во када.Мат ќе плови.По секоја употреба, висат во вентилирани место да се задржи на мат сува.Текстурата на производот може да го спречи коса од затнување на канализација.Ве молиме чисти мат редовно.

Спецификација

Избор на клиент