Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Водопадот Бања Килими Huay Меј Kamin Водопад во Kanchanaburi,Тајланд Мат Килим Мека и Пријатна,Супер Абсорбента Вода,Не се Лизга,Машина Перат,Дебели Модерна за Бања Спалната ?

Водопадот Бања Килими Huay Меј Kamin Водопад во Kanchanaburi,Тајланд Мат Килим Мека и Пријатна,Супер Абсорбента Вода,Не

DEN 311.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Заштитете ги вашите нозе од студот подот во исто време ја заштитува вашата кат од влага.Одлично за бања, суета, одмор дома, господар бања, детска бања, гостин suite.Тоа може да се користи во бањи, хотели, кујни, балкони, кади и слично.【ВИСОК КВАЛИТЕТ на СОМОТ, МЕКА】 : 100% корални сомот површина, дише Дното со Анти Пропадна Гума Точки за да се спречи пренесувањето и лизгање.Ние ќе ви одговори што е можно побрзо и да се осигурате дека вашиот проблем е правилно решена.Одлично за бања, суета, одмор дома, господар бања, детска бања, гостин suite.Нашата бања мат се подебели од обичните бања килими.

Спецификација

Избор на клиент