Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
RSXNZK Туш Складирање, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Простор Алуминиум Удар Слободни Лепак Ограда на Мозоци (Големина : #1-50x12.7x6.5cm)

RSXNZK Туш Складирање, Бања Полица Туш Организатор Ѕид-Монтирани Простор Алуминиум Удар Слободни Лепак Ограда на Мозоци

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Чување полиците, кошница полици, крпа шини, агол shelving, туш caddy носителот, лебдејќи решетката.Материјал : space алуминиум (отпорен на корозија, водоотпорен и rustproof).Карактеристики : дебелина на материјалот, чипка форма, се зголеми ограда, потрошувачка, силен капацитет.Големина : #1=30/40/50x12.7x6.5cm, #2=30/40/50/60x12.7x14cm (должина x ширина x висина). 100% Задоволни Служба : Ние не само што обезбеди одлични производи, но, исто така, обезбедува одлична услуга, без оглед на тоа, ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.Дали сте во потрага за бања организатор, кога ќе го имаме, сè е уреден и бучно.Ви даде добро расположение!Не двоумете се, го купат!Материјал : space aluminum Size : #1=30/40/50x12.7x6.5cm, #2=30/40/50/60x12.7x14cm (должина x ширина x висина)Слој : 1/2 layer Bearing капацитет : 20 kg Weight : 1 kg Quantity : 1/2 Style : едноставен и modern Surface процес : anodizing Applicable ѕид површината : се изедначи плочка, мазна мермер, цврсто дрво ѕид, мазна метал, мазна стакло, матирано стакло, насликани на ѕид, конкавна wall Not применливи ѕид : малтер ѕид, позадина, цемент ѕид, гипс wall Suitable за сцена : бања, спална соба, кујна, балкон, hotel Recommendation : користете во комбинација, ефектот е подобар.

Спецификација

Избор на клиент