Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Убавината Кујната На Sustainables Мирис Слободни Тело Чистење Konjac Сунѓер (Во Kraft Кутија) за Нежно, Секојдневни Ексфолиране

Убавината Кујната На Sustainables Мирис Слободни Тело Чистење Konjac Сунѓер (Во Kraft Кутија) за Нежно, Секојдневни Ексфолиране

DEN 257.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сите природни konjac сунѓер - направени со одржлив растителни корени за нежно секојдневниот ексфолиране.На физичко тело сунѓер!Супер нежно сунѓер, направени со одржливи извори konjac-корени за растителна основа секојдневно чистење херој.Нежно exfoliates и ја зголемува вашето тело измијте за мека, чиста кожа.Како мириса : Мирис слободни за чувствителна кожа.ОДРЖЛИВ ПАКУВАЊЕ : Оваа целиот производ е compostable.Сунѓер, стрингот се справи, па дури и пакувањето.Кога ќе завршите, можете да повторна употреба на сунѓерот како вода резервоарот за вашиот houseplants.На отпад нула чистење херој!Направени со одржливо извори растителни корени, на овој сите природни сунѓер е исполнет со полен за поддршка на кожата светлината, за блескава и блескав тен - минус пакување.Нежно раслоен на кожата која е лево луксузни чувство и изглед прозрачна.Не се брише потребни!.Како мириса : .Мирис Бесплатно!.

Спецификација

Избор на клиент