Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хартија Колега Ракопис Триаголен Пенкала, Перат Црно Мастило, Забава Барел Бои, 5 Count (2017533)

Хартија Колега Ракопис Триаголен Пенкала, Перат Црно Мастило, Забава Барел Бои, 5 Count (2017533)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Дизајниран за деца!.Контрола да им помогне на раните писатели.Издржливи совет и храбар, перат црно мастило* за видливи знаци на страницата.Триаголен облик, кој лежи прст поставеност.Вклучува : 5 перат пенкала во забава барел бои.Учење да се пишува е важна фаза во секој развој на детето, но пишување на производи што се продаваат, денес не се дизајнирани со деца во умот.На Хартија Колега Ракопис триаголен пенкало за деца обезбедува контрола на раните писатели!Маркер пенкало има трајни совет и триаголен облик кој води прст поставеност.Перат црно мастило* е храбар и јасно се видливи на самата страница, што го прави идеален за децата да ги пронајдат и практика писма.Плус, светла барел бои направи ракопис забава! *Мастило мие од кожата и повеќето облека.Миење на кожата веднаш со алишта за најдобри резултати.Повторете за перење може да се бара.Да се чува далеку од сите материјали што не може да се laundered.

Спецификација

Избор на клиент