Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сјај Игра Lip Balm - 450 Ореол На Мене .12oz / 3.6 g

Сјај Игра Lip Balm - 450 Ореол На Мене .12oz / 3.6 g

DEN 988.56
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ореол Во Мене е транспарентен бисерни сенка Негување lip balm.Влага Сјај Матрица се заклучува во влага и обезбедува долготрајна хидратација.Содржи мешавина од шеј путер, манго и јојоба-семе масла за веднаш да се смири, мазна и хидрат.MAC е лансирање на новата линија на обоени усна balms, Сјај Игра Lip Balm.Новина ќе даде проѕирен сјајни сјај, како и грижа за усни.Тие имаат лесен и не-леплива свиленкаста, мека текстура.

Спецификација

Избор на клиент