Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Пакет од 10 Црна и Жолта боја Металик Сјајот Партија Birthday Балон 18

Пакет од 10 Црна и Жолта боја Металик Сјајот Партија Birthday Балон 18

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пакет Од 10 Црна И Жолта Балон.Украсени со шарени неонски и "Среќен Роденден" порака.Координатите со било роденден резерви.Пакет вклучува 10 на објектот се прикажува.Балон мерки 18 инчи во дијаметар.Прослават било роденден со стил со спектакуларен Црна и Златна Happy Birthday Балон.Совршен начин да ги красат за вашиот роденден, прослава.Карактеристики : .Украсени со шарени неонски и "Среќен Роденден" порака.Координатите со било роденден резерви.Го прави партија украсување лесно Димензии : 18" во дијаметар.Материјал(s) : фолија Пакет вклучува 10 на објектот се прикажува.

Спецификација

Избор на клиент