Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
IBYUTI Среќен Роденден Балони Банер Златна Фолија Балон Happy Birthday Писма 16 Инчен Партија Материјали Роденден за Деца Девојки, Жени, Гумени Украси со Лента за Обновливи Е?

IBYUTI Среќен Роденден Балони Банер Златна Фолија Балон Happy Birthday Писма 16 Инчен Партија Материјали Роденден за Деца

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Дополнителна лента може да се примени и да се направи подароци или DIY украси.По тоа е оптоварен, тоа е буквата "Б".Овие убави алуминиумска фолија роденден балони можат да бидат обесени во дневна соба, кујна, партија соба или отворено двор.На строга квалитетот инспекција осигурува дека останува надуени за долго време и може да се користи.Дизајнот на буквата "Б" е посебен, пред тоа е оптоварен, тоа изгледа како на буква "C".Материјал : Алуминиумска Фолија Големина : Секоја буква балон е околу 16 инчи Пакет се Вклучени : ☛13 x Среќен Роденден писма (16 инчи) ☛1 x пластични слама ☛1 x хартија картичка ☛1 x 10m бела панделка ☛1 x 5mm двострано лента (8 метри) ЗАБЕЛЕШКА : ①Balloon Писма Украси банер може да се користи за сите видови на роденден украси.③When inflating балон, не над-надува за да се спречи да пука.Материјалите на роденден украси се безбедни и се професионално да се тестираат.Приложените лента за да се поврзете на мали дупки на врвот на балони.②Before испраќање, ние ќе потврди дека сите букви се заврши.

Спецификација

Избор на клиент