Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Патување Еластична Автомобил Милениче Ограда Куче Изолација Нето Дете Изолација Бариера Мрежа за Складирање Нето Куче Ограда за Спречување на Судир Мрежа на Проф?

Патување Еластична Автомобил Милениче Ограда Куче Изолација Нето Дете Изолација Бариера Мрежа за Складирање Нето Куче Ограда

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

* Овој производ користи високо флексибилни засилен полиестер влакна.Опремен со четири сигурен куки, без дупчење или лепење е потребно, заштеда на време и напор. * Чувајте backseat непослушен деца и домашни миленици надвор од патот на вашиот дневно возење додека патуваат. * Ќе можат ефикасно да интервенира, мали и средни кучиња.Патување Еластична Автомобил Милениче Ограда Куче Изолација Нето Дете Изолација Бариера Мрежа за Складирање Нето Куче Ограда за Спречување на Судир Мрежа на Професионални и Привлечни.Материјал : гума за џвакање, пластична, mesh, вкочанетост Боја : Црна Нето-големина : 23.5 cm x 30cm (прилагодливи еластичност) Одредување на метод : Кука за Употреба : Автомобил, камион Функција : Деца / Пет Бариера Тип на Производ : Автомобил на Задното Седиште Бариера Нето Пакување : 1 PC.

Спецификација

Избор на клиент