Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
14.4 V NS280D67C00RT Замена на Батеријата Ni-МЗ Пак Одговара за Infinuvo CleanMate 365, CleanMate QQ 200, CleanMate QQ1, CleanMate QQ2 (2800mAh)

14.4 V NS280D67C00RT Замена на Батеријата Ni-МЗ Пак Одговара за Infinuvo CleanMate 365, CleanMate QQ 200, CleanMate QQ1,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број/Дел БР.) : NS280 D67 C00 RT.Батеријата Детали : 14.4 V Ni-МЗ 2800m Ah / 40.32 Wh; 136.50 x 47.00 x 47.70 mm;.Одговара Модел : Clean Mate 365, Clean Mate 365 QQ1, Clean Mate 365 QQ-1, Clean Mate QQ 200, Clean Mate QQ1, Clean Mate QQ2, Clean Mate QQ2 Основни, Clean Mate QQ-2 Основни, Clean Mate QQ-2 Зелени, Clean Mate QQ2 LT, Clean Mate QQ-2 LT, Clean Mate QQ2 Плус, Clean Mate QQ-2 Плус, Clean Mate QQ-2 Бела, Clean Mate QQ200, Clean Mate QQ2 L, Clean Mate QQ-2 L. 15 Години Професионално Батеријата Снабдувач КС.Голема ќелија вграден интегриран microchip го спречува преоптоварување, што преполнувањето, само-празнење и издолжува на животниот век на батеријата. 365 Дена Гаранција; Уверение со CE, FCC, Ro HS за безбедност.Директно од Професионални Производителот Камерон Кинеско со 15 години, обезбедување 50,000+ батерии за 30+ категории и contant еднаков или поголем капацитет со твоите Вакуум оригинална батерија.Компатибилни Модели : Infinuvo Clean Mate 365 Infinuvo Clean Mate 365 QQ1 Infinuvo Clean Mate 365 QQ-1 Infinuvo Clean Mate QQ 200 Infinuvo Clean Mate QQ1 Infinuvo Clean Mate QQ2 Infinuvo Clean Mate QQ2 Basic Infinuvo Clean Mate QQ-2 Basic Infinuvo Clean Mate QQ-2 Green Infinuvo Clean Mate QQ2 LTInfinuvo Clean Mate QQ-2 LTInfinuvo Clean Mate QQ2 Plus Infinuvo Clean Mate QQ-2 Plus Infinuvo Clean Mate QQ-2 White Infinuvo Clean Mate QQ200 Infinuvo Clean Mate QQ2 LInfinuvo Clean Mate QQ-2 LCompatible Дел Број : Infinuvo NS280 D67 C00 RTSpecifications Capacity / го Оценувате : 2800m Ah / 40.32 Wh Voltage : 14.4 VType : Ну-MHDimensions : 136.50 x 47.00 x 47.70 mm Gross Тежина : 900g Net Тежина : 720g Any проблеми или прашања со батерија, ве молиме контактирајте со нас со детали и фотографии преку е-МАИЛ, ние може да обезбеди услуга за ЗАМЕНА.

Спецификација

Избор на клиент