Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
6 Pack 700mAh 1.2 V ААА Rechargeble Батеријата,HHR-75AAABU NI-МЗ Замена на Батеријата за Pasonic Cordless Телефони

6 Pack 700mAh 1.2 V ААА Rechargeble Батеријата,HHR-75AAABU NI-МЗ Замена на Батеријата за Pasonic Cordless Телефони

DEN 309.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

HHR-75 AAAB ААА Акумулатори, Никел Метал Hydride, 1.2 V ; 700m Ah.Издржливост : Премија Одделение мобилен за подолго траење на батеријата без меморија ефект.w Works за речиси сите panasonic телефони кои користат aaa батерии, како што се : KX-TG1032/33/34, KX-TG823x серија KX-TG63xx серија KX-TG93xx серија KX-TG43xx серија KX-TH1211/12 и KX-TGA101/430/630/930/935 телефони.Компатибилен со повеќето полначот & полначот база.Компатибилен со повеќето cordless телефон што користат aaa батерии како што се Panasonic Cordless Dect 6.0 и KX-TG23xx Серија Телефони 5.Компатибилен со домаќински уреди : .Компатибилен со домаќински уреди : Овие 700m Ah 1.2 V ААА Ni-мз акумулатори, ќе работат на домаќински уреди, како што се panasonic cordless телефон, дигитални камери, далечински контроли, безжичен глушец, рачни игри, 2-начин радија, pda уредите, LED рефлектори, alarm-часовници, ЛЦД-Телевизорите, четки за заби, Shavers, преносни аудио плеери, соларен полнач, соларни светилки, играчки и други уреди кои користат ааа батерии.

Спецификација

Избор на клиент