Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Замена за Panasonic KX-TG5438 Батерија - Компатибилен со Panasonic Cordless Телефон Батеријата (800mAh 3.6 V NI-МЗ)

Замена за Panasonic KX-TG5438 Батерија - Компатибилен со Panasonic Cordless Телефон Батеријата (800mAh 3.6 V NI-МЗ)

DEN 559.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Замена Panasonic KX-TG5438 Батеријата.Замена за Panasonic Cordless Телефон Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 800m Ah, Upstart Батеријата Бренд.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Батеријата бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Батеријата.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Спецификација

Избор на клиент