Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Hitech - 2 Пакување од BP-196 Замена на Батерии за Icom IC-A4, IC-F3, IC-F3S, IC-F4, IC-F4S, IC-F4TR, IC-T2A, IC-T2E, и IC-T2H 2-Начин Радија (Ni-МЗ, 1900mAh, Ниска Само-Празнење)

Hitech - 2 Пакување од BP-196 Замена на Батерии за Icom IC-A4, IC-F3, IC-F3S, IC-F4, IC-F4S, IC-F4TR, IC-T2A, IC-T2E, и

DEN 326.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Батеријата пакет е направен на барање и е предаден од Тајван, обезбедување на свежина и квалитет.Батериите ќе се помеѓу две и три недели, за да пристигнат по нарачка. 100% ОЕМ компатибилни.Висок-квалитет Yuasa Eniteme клетки : 9.6 V, 1900m Ah, Ni-МЗ хемија, Ниска Само-Отпуштање стапка.Батеријата случај е 100% поликарбонат пластика и е ultrasonically запечатени за максимална сила. 1 година од производителот ограничена гаранција.Види опис на производот за детали. 2 висок квалитет на батерии за Icom радија : IC-A4, IC-F3, IC-F3 S, IC-F4, IC-F4 S, IC-F4 TR, IC-T2 A, IC-T2 E, и IC-T2 H, и исто така, EF Џонсон 7500 Батерии еквивалентно на Icom BP-196, пластични појас клипови вклучени Батерии се направени од 1900 m Ah Ni-МЗ Yuasa Enitime клетки.Батериите се направени на барање во Тајван, а потоа испратени тука за да се осигура дека вие секогаш да примате најсвеж батеријата е можно.Ограничена гаранција ги покрива само производителот дефекти.Гаранцијата не се однесува на дефекти предизвикани од промена, промена, поправка, злоупотреба на производ или физичко малтретирање на производот.

Спецификација

Избор на клиент