Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Raptors Винс Картер 1998 Горната Палуба Бис #118 Дебитант Картичка Категоризирани 10! PSA Плоча - Кошарка Slabbed Дебитант Картички

Raptors Винс Картер 1998 Горната Палуба Бис 118 Дебитант Картичка Категоризирани 10! PSA Плоча - Кошарка Slabbed Дебитант

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Кошарка Slabbed Дебитант Картички.Raptors Винс Картер 1998 Горната Палуба Бис #118 Дебитант Картичка Категоризирани 10! PSA Плоча, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Винс Картер сувенири.Toronto Raptors сувенири.

Спецификација

Избор на клиент