Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ID4Pet Св. Френсис на Асиси беџ

ID4Pet Св. Френсис на Асиси беџ

DEN 1579.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Бесплатни Персонализација, ве молам да ми испрати на info дека би сакал да се покаже на ознака преку порака. *Ако сакате да немаат информации поставени на ознака уште порака ми ве молам.Ако сакате навод нема да биде персонализирана, ве молиме да се каже "НЕ ПЕРСОНАЛНИТЕ е ПОТРЕБНО" ПОДАРОК порака.Тогаш јас ќе испрати ја ознаката со истиот графички за напред и назад ( како на листата слика број 1).Двојно Страна, Лесна Тежина, Е Бесшумна, Вода Доказ, Отпорен На Гребење.Направени на цврсти влакна засилен пластика со индустриски одделение полимерни смоли.Повеќе ознака дизајни на располагање, ве молиме да ја посетите мојата продавница за комплетната колекција.Оваа единствена ознака е добра за вашето домашно милениче.Можете да изберете да го персонализирате или да не додадете која било лична информација за ознака.Само порака мене, она што би сакал.Ознаката е боја на мастило исполнет на здрав fiberglass засилен пластика со индустриски одделение полимер смола на ДВЕТЕ СТРАНИ (Двојно Двострано) кој му дава на домашно милениче ID ознаката за неверојатни три димензионални сјај.

Спецификација

Избор на клиент