Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BENECREAT 1 Двор Кристал Tassel Кристал Синџир Дијамант Долго Tassel Скриј Лента со Екранот Картички за Свадба Булчински Ѓердан Фустан Applique Партија Шоу

BENECREAT 1 Двор Кристал Tassel Кристал Синџир Дијамант Долго Tassel Скриј Лента со Екранот Картички за Свадба Булчински

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

[Квалитетен Материјал] : Направен од висок квалитет на стакло, кристал со сребро канџи, кристал и долго tassel дизајн изгледа сјајна и привлечни. [Пакет Вклучуваат] : вклучување на 1 ролна 1 дворови кристал tassel кристал синџир; Tassel Синџир : 80mm долго. [Лесен за Употреба] : кристално кристал синџир може да се намали на било која должина сакате со ножици, може да се шие на нешто што сакате да ги красат, ќе биде изненадување за вас. [Широка Употреба] : идеални за украсување свадба партија, свадба се облекуваат, танц костими, облека, чанта, торта декорација, свеќи, вазни, DIY намали и многу повеќе. [Display Картички] : Доаѓа со екран картичка, кристал синџир се добро организирани на екранот картички, лесно за чување и лесен за употреба. 1 ролна од сјајна кристал синџир, многу светкавиот и фаќање на око, оваа декорација ќе направи да изгледаат повеќе привлечни и модата.Лесно да се намали во различни големина за различни употреба.Со екранот картички, кристал синџир се добро организирани на гајтанот, лесно за чување и лесен за употреба.

Спецификација

Material:
Rhinestone Shape
1 Roll Tassel Rhinestone Chains About BENECREAT:
We have special departments to ensure that no strict quality control any quality problem before delivery. We are always committed to providing the most satisfactory service to our customers. If you have any questions, please feel free to contact us. :

Избор на клиент