Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
QCGZJCY Бенто Кутија за Ручек Кутија 4 Оддел на 304 Нерѓосувачки Челик Ручек Контејнери за Деца и Возрасни, Преносни Храна Садовите за Складирање/Храна Превозникот, Црна

QCGZJCY Бенто Кутија за Ручек Кутија 4 Оддел на 304 Нерѓосувачки Челик Ручек Контејнери за Деца и Возрасни, Преносни Храна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесно да се носат рамо, рака на ручек торба е прилагодлив за лесно преносливост.Тоа може да се спречи истекување ако бенто кутија останува станот во ручек торба.Лесен Ручек Кутија : На бенто ручек кутија има 4 прегради и прибор за јадење, служи за вашето главно јадење, овошје, грицки или сос сите одделно , чување на храна, чиста без измешани вкусови.

Спецификација

Избор на клиент