Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Канада Знаме Јавор Печатење на Сите Во Еден Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери

Канада Знаме Јавор Печатење на Сите Во Еден Бенто Кутија за Возрасни/Деца Ручек Кутија Комплет Оброк Првично Контејнери

DEN 719.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Heallty Пченица Влакна Материјал : Нашата бенто ручек кутија комплет е направен од пченица влакна и PP материјал,еко-пријателски бенто ручек кутија да остане свесен на вашата јаглерод стапало, и да се придржуваат кон поздрав начин на живот.Голем Капацитет : Нашата симпатична едно парче бенто ручек кутија со 2 пластовидно контејнери,вилушка и лажица,со големина е 7.1 x 3.5 x 4.7 инчен.на бенто кутија има сите вашата светлина оброци и ужинки без било каков ризик за здравјето.Сите во еден оддел дизајн може ефикасно да се спречи храна од мешање заедно,одделување на зеленчук,овошје и закуски да се одржи оригиналниот вкус на храната.Дизајн : Нашата бенто кутија јапонски ручек кутија комплет е една симпатична и преносни оброк сад,секоја кутија има шема печатени на својата.Моделот нека кутија бенто фаќање на око,изгледа различно,посебна,симпатична,смешни,кул и различен со другите.Исхрана Баланс : Прилагодено бенто ручек кутија е погодна да се стави закуски,тестенини,пилешко,салата,сендвич или да се суши,супа првенство одговара Јогурт,торта првенство одговара торта,овошје,пудинг,сирење,ketchup и да уживаат во тоа каде и кога ви се допаѓа.Бенто ручек кутија за поставување за да ви помогне да се планираат добро балансирана исхрана.Тоа не е само за мажи и жени за да се задржи здравата исхрана,но исто така и за девојчиња и момчиња да се има сеопфатен исхрана.Услуга : Вашата идеја е многу важно за нас,ако имате било какви прашања за бенто ручек кутија сет,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе ви одговори во времето.Бенто кутија јапонски ручек кутија комплет 2 оброк првично ручек кутија храна контејнери за мажи/жени, сите во еден сет е еден убав храна контејнери за работа надвор,училиште,пикник и други активности на отворено。.

Спецификација

Избор на клиент