Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Обичај Бејзбол Капа Изми Памук Спортски Шапка Персоналните Текст Слика Логото Каубојска Шапка Тато Капи Возрасни Капа за Мажи & Жени

Обичај Бејзбол Капа Изми Памук Спортски Шапка Персоналните Текст Слика Логото Каубојска Шапка Тато Капи Возрасни Капа за

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Едноставен и елегантен персоналните дизајн го прави топката капа совршен придружник за вашиот активен начин на живот, и голем дар headwear избор за семејство, пријатели и љубовници!. 【Применливи】 Унисекс, достапни во сите сезони, дневна, излет, спортски активности на отворено, патувања, итн. 【Големина】 Капа обемот : 55-59cm, гребенот : 7cm, капа висина : 9cm.Може да се направи нивниот омилен спорт без мешање на сонцето.дише дизајн, не заостанато, лесен, лесно да се носат.Додадете пот бенд во внатрешноста да ја апсорбира потта и фитил далеку влага, вежба и да игра вашата омилена спорт, наместо да им се овозможи пот проток во твоите очи, во секое време!Модерен капа облик, долго-траен силуета, погоден за носене и лесно да се носат.Ткаенина дебелина е умерен, капа тело е еден слој на ткаенина, нема надеж, класичен криви обод шапка, беспомошна и голема заграда, не се избере лице тип, кул и стилски, природно и удобно дише, светлина и суво, поставата додадете sweatband, може да го апсорбира потта и влага, добро се вклопуваат главата обемот, не се избере лице тип, кул и стилски.На врвот на капа е засилен, трајни и сенчење, па можете да направите вашиот омилен спортски без да биде нарушен од страна на сонцето.Прилагодено шапка е персоналните подарок што може да се негува за долго време, визија што другите ќе завист.Нашите капи може да се користи за активности на отворено во топли временски услови.Капа со метал прилагодување тока, слободно да се прилагоди на големината на ззп обемот, практичност, четири годишни времиња што се на располагање.На бејзбол капа е пот-апсорбирање на внатрешниот рака дизајниран за да бидете кул и удобно. 【Материјал】 100% памук (изми тексас материјал). 【Обичај Капа】 голем пред област за да се прикаже вашиот дизајн, да го персонализирате со било обичај image/лого/текстот што сакате!она што го сакате!Стилови се релативно лесно да одговара, и за секој стил е многу модерен!.

Спецификација

Избор на клиент