Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
DALIX Светови Најдобри Бабата Шапка Подарок Везени Памук Капа

DALIX Светови Најдобри Бабата Шапка Подарок Везени Памук Капа

DEN 359.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Плоштад Класичен Прстен затворање.CUSTOM FONT ДИЗАЈН - Најдобрите Светски Бабата дизајн везени на предниот панел со Премиум stitched провира.ПРИРОДЕН ПАМУК И УДОБНО Направена од 100% Памук, Мека на кожата, со мала тежина.ЛЕСНО ДА се ПРИЛАГОДИ ГОЛЕМИНАТА - Лесно прилагодливи метал тока рака на задниот дел на возилото, Мали до Големи Големина одговара на повеќето возрасни грла (51 CM - 60 CM).СОВРШЕН СЕКОЈДНЕВНИОТ ШАПКА - Премија stitched, забава и совршен подарок за Бабата.Доаѓа во Бела боја.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификација

Избор на клиент