Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Birdcage Покрие Сенка Windproof Затемнување: Папагал Кафез Покрие Ноќ Birdcage се Задржи Топло Покрие Милениче Кафез Заштитник за Мали Миленичиња Животинско

Birdcage Покрие Сенка Windproof Затемнување: Папагал Кафез Покрие Ноќ Birdcage се Задржи Топло Покрие Милениче Кафез Заштитник

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесно да се инсталира и расклопување.По демонтажа, тоа може да се стави во машина за перење за машина за перење, кој е лесен и брз.Помага да се намали пречките и им овозможува непрекинат сон за вашите птици.На патент дизајн им овозможува на воздухот да циркулира без блокирање на светлина, па и во внатрешноста на birdcage останува светла.Оваа птица кафез покрие блокови повеќето од сончева светлина и UV зраци и им овозможува на некои светлина за да се покаже преку.Направени од високо - квалитет помек крпа, носат - отпорни, отпорно на гребење, и издржливи.

Спецификација

Избор на клиент