Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WWFF Долгата Рака на Канцеларија Биро Компјутерски Дизајн Студија Око Светилка Работа да Научат да Читаат LED Светилка Цртање 80СМ 16CM 16CM (Боја : Црна)

WWFF Долгата Рака на Канцеларија Биро Компјутерски Дизајн Студија Око Светилка Работа да Научат да Читаат LED Светилка

DEN 959.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големина : 80СМ * 16 CM * 16 CM, материјал : Железо легури + сенка светилка тело.Процес : леење, се врти, виткање, вртење, извор : 1 * E27. Хуманизирано научни термички дизајн, да се подобри животот на светилка, додека двете естетски и практични.Две вертикални столбови фиксна прилагодување на копчиња, погодно висина прилагодливи осветлување агол.Сите-метал пролет жица ракав, така што целата светилка за побезбедно и издржливост.Големина : 80СМ * 16 CM * 16 CM, материјал : Железо легури + сенка светилка тело.Процес : леење, се врти, виткање, вртење, извор : 1 * E27.Хуманизирано научни термички дизајн, да се подобри животот на светилка, додека двете естетски и практични.Две вертикални столбови фиксна прилагодување на копчиња, погодно висина прилагодливи осветлување агол.Сите-метал пролет жица ракав, така што целата светилка за побезбедно и издржливост.

Спецификација

Избор на клиент