Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Seafolly Жените Bandeau Оглавник Бикини Врвот Костим за капење

Seafolly Жените Bandeau Оглавник Бикини Врвот Костим за капење

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

78% Најлон, 22% Elastane.Увезени.Рака Мие Само.Конвертибилна Ремени За Оглавник Или Bandeau Стил, Мека Чаши.Boning И Gripper Лента За Формата И Поддршка, Клип Назад.Чисти Линии & Класични Детали За Напор Примената На Плажа Гледаме, Секаде Каде Вашиот Одмор Ќе Ве Однесе, Од Тропска Плажа На Базен Страна Resort, Овој Прекрасен Seafolly Парче Создава Глава До Пети Без Напор Шик Изглед.Погоден За До D Првенство.Зачудувачки Секси Seafolly Костим За Капење.Кликнете на Seafolly логото погоре за повеќе од нашата целосна колекција на костими за капење, ги покрие прозорци и деца костими за капење.Од 1975 година, Seafolly е во епицентарот на Австралиска плажа начин на живот и брзо да стане еден од најпознатите признати костими за капење и плажа начин на живот брендови во светот.Инспириран од бескрајно лето дена, Seafolly колекција на жените и девојка костими за капење, ги покрие прозорци, activewear eyewear и додатоци зрачи со топлина на Австралиската плажа начин на живот.Натопете ја во предвид-исполнет дена со отпечатоци и бои кои го осветлуваат кожата.Сјај во нови Seafolly бански во средината на летото пладне или да се победи на топлина во нашата вода-љубов активни парчиња.Тоа е време да се совет кон сонцето.Тоа е време да блесне во Seafolly.Seafolly е горда да биде член на Етички Тргување Иницијатива (ETI).

Спецификација

Избор на клиент