Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сатенски | Храбар Темно Виолетова | Заврши Коса Боја | Постојана и Полу-Постојани | Долготрајни | Вегетаријанската и Суровост-Бесплатно

Сатенски | Храбар Темно Виолетова | Заврши Коса Боја | Постојана и Полу-Постојани | Долготрајни | Вегетаријанската и Суровост-Бесплатно

DEN 239.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Нашите природни состојки се вегетаријанци и без суровост, бидејќи ние се грижиме за нашите кожен пријатели.Премиум професионални боја на косата исполнет со Алое Вера и Масло од Лаванда да нежно состојба губење на природната PH вредност.Микро-боја молекули навлезат подлабоко во косата вратило, депонирање на поголем износ на бојата на пигмент во влакната.

Спецификација

Избор на клиент