Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Yoseng 8 Прст Мастило Меша Четки Daubers за Сликарство, Цртање, Мастило, - Карта во донесувањето Одлуки, Артикли за Прст Сликарство, Crafter Боја Кодирани се Справува со Мастил?

Yoseng 8 Прст Мастило Меша Четки Daubers за Сликарство, Цртање, Мастило, - Карта во донесувањето Одлуки, Артикли за Прст

DEN 167.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

★ЛЕСНА УПОТРЕБА★ : прст daubers, посебна форма, лесно може да се носи директно на прст. ★МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН★ : Посебни висок квалитет на Белите влакна на косата во горниот дел може да се користи за smearing, боење, мешање и боење. ★ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ★ : По употреба прст апликатори daubers за печат, Само треба вода и сапун, детергент за чистење.Бидете сигурни да се исуши пред да можете да го искористите наредниот пат. ★ПОГОДНИ★ : Секој прст апликатори за 1.37 x 0.7 инчи, одговара за прстите.Јасно боја кодирани рачка, Еден прст апликатори одговара на една боја за да се спречи боја конфузија. 8 pack. ★ПОДДРШКА на КОРИСНИЦИТЕ★ : Yoseng е посветена на обезбедување на клиенти со задоволително производи.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Име на производ : Виножито прст paintbrush How да го користите виножито прст апликатори?Внесете го вашиот прст во виножито прст апликатори и употреба на бела влакната да ги собереш на пигмент.Користете ја вашата имагинација да се вози вашите прсти да се подготви за цртање хартија.Примена : Ова виножито прст апликатори е совршен за scrapbooks, - карта во донесувањето одлуки, мастило, боја, креда, & масла.Работи со повеќето уметнички медиуми.Секој прст daubers за печат е 1.37 x 0.7 инчи и се вклопуваат совршено за повеќето возрасни или детето прсти кои ги прават многу лесен за употреба.Ефективна и животната Средина-пријателски.Исто така, може да се чисти надвор со еден избрише или почиста и употребуваат со нова боја.Ве молиме имајте во предвид : оваа група не доаѓа со подарок кутија за пакување.

Спецификација

Избор на клиент