Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Децата се Наслика Поставен, Blablaovy 76 Компјутери Перат Прст Боја Сет со Избрани Сликарски Четки Сунѓери Smock Палета на Хартија & Ножици, Blablaovy Сите Намена Ножици Големо ?

Децата се Наслика Поставен, Blablaovy 76 Компјутери Перат Прст Боја Сет со Избрани Сликарски Четки Сунѓери Smock Палета

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Креативност Дете Прст Боја комплет Вклучува】Со добар квалитет 6 бои 1oz перат боја, 10 лист прст боја подлога, 5 сликарски четки, 2 палета, 1 Водоотпорен Smock, 4 парчиња ролери сунѓери, 7 сунѓери четки и 4 shovels,26 Писмо Сунѓери, 10 Дигитални Сунѓери и носи торба.Прилагодено за години и од предучилишна возраст, деца' раниот развој, содржи се што вашите деца треба да се создадат многу свој ремек-дела.Повеќенаменски Ножици 3 пакет на ножици, вклучува Тешки 8.5 инчен остри кујна ножици, 8 инчен материјал ножици за шиење и 7 инчен занает ножици.Одлично за повеќето редовни домаќинство задачи, како сечење пилешко, ребра, рифови, други животни и растенија,растителни, сечење burlap, сечење хартија, фотографии, картон, лента, светлината линија, кожа, ткаенина и други материјали, Совршен за шиење, прилагодувањето, quilting, dressmaking, сечење на обрасци, измени, рака, занает и повеќе.Децата се Наслика Поставен, Blablaovy 76 Компјутери Перат Прст Боја Сет со Избрани Сликарски Четки Сунѓери Smock Палета на Хартија & Ножици, Blablaovy Сите Намена Ножици Големо Пакување од 3, Повеќенаменски Нерѓосувачки.

Спецификација

Избор на клиент