Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Shohei Ohtani Лос Анџелес Ангели Pitching Knucklehead Голема Глава Bobblehead MLB

Shohei Ohtani Лос Анџелес Ангели Pitching Knucklehead Голема Глава Bobblehead MLB

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Shohei Ohtani.Лос Анџелес Ангели.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Shohei Ohtani Лос Анџелес Ангели Pitching Knucklehead Голема Глава Bobblehead MLB.Бренд нови предмети во оригиналната кутија.

Спецификација

Избор на клиент