Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Funko Поп Анимација: Dragonball Z - Gohan (Обука Облека) Колекционерски Фигура, Multicolor

Funko Поп Анимација: Dragonball Z - Gohan (Обука Облека) Колекционерски Фигура, Multicolor

DEN 479.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Од Dragonball Z, Gohan (Обука Облека), како додаток на стилизирана ПОП винил од Funko!.Стилизирана collectable стои 3 ¾ инчи висок, совршен за секоја Dragonball Z фан!.Се соберат и да се прикажат сите Dragonball Z личности од Funko!.Funko поп!е 2017 играчка на годината и на луѓето избор награда за победникот.Од Dragonball Z, Gohan (обука облека), како додаток на стилизирана поп винил од Funko!слика стои 3 3/4 инчи и доаѓа во прозорецот екранот кутија.Проверете други Dragonball Z личности од Funko!соберат сите нив!.

Спецификација

Избор на клиент